به کار گیری دارچین واسه درمان زود انزالی آقایون

 

به کار گیری دارچین واسه درمان زود انزالی و ناتوانی جنسی آقایون

از زمانای قدیم از دارچین واسه درمان زود انزالی و هم اینکه ناتوانی جنسی در آقایون استفاده می شده و امروز هم دارچین این گیاه دارویی واسه درمان استفاده می شه.

دارچین به خاطر طعم باحالی که داره معمولأ هم در غذا و هم در نوشیدنیای گرم و سرد می تونین ازش استفاده کنین. البته مصرف خیلی زیاد دارچین هم می تونه باعث افزایش فشار خون و یا معده درد شه. درمان زود انزالی با دارچین یکی از روشای آسون و لذت بخشه چون هم می تونین به صورت پودر شده ازش استفاده کنین و یا می تونین خیلی راحت از اون در داخل چای و یا قهوه خود استفاده کنین.

دارچین واسه تغییر در متابولیسم بدن می تونه بسیار اثر داشته باشه. چون آدمایی به زود انزالی دچار می شن که دارای تب سرد هستن و دقیقأ دارچین واسه این افراد ساخته شده که می تونه باعث تغییر در تب افراد شه و تب سرد رو به تب گرم تغییر میده.

درمان زود انزالی با دارچین می تونه باعث افزایش در قدرت در تاخیر و هم اینکه افزایش قوای جنسی شه. در وقتی که در دروان درمان زود انزالی هستین بهتره که از غذاهای سرد استفاده نکنین. به کار گیری ماهی – مرغ – سیب زمینی – نوشیدنیای خیلی سرد می تونه درمان زود انزالی رو ماه ها و یا حتی سالها به تاخیر بندازه. به خاطر همین ما به همه افراد پیشنهاد می کنیم که اگه میخوان واسه درمان زود انزالی خود قدم موثری بردارن پیشنهاد می شه که از این مواد غذایی استفاده نکنن و یا حتی اگه میخوان استفاده کنن بهتره که دارچین هم روی غذای خود استفاده کنین. چون دارچین تا حدود بسیار زیادی سردی غذاها رو برطرف می کنه.

بیشتر : روشای درمان زود انزالی در مردان

درمان زود انزالی معمولأ نیاز به مدت زمان خاصی واسه درمان داره. که بهتره در این مدت از مواد غذایی که گرم هستن و یا به اصطلاح گرمی بخش هستن زیاد استفاده کنین. بهترین منابع غذایی واسه درمان زود انزالی گوشت پرندگان – گوشت شتر مرغ – سبزیجات برگ پهن – عسل – دارچین استفاده کنین. این مواد غذایی کاملأ به شما کمک می کنن.

واسه درمان زود انزالی بهتره که از رژیم غذایی استفاده کنین که شامل پروتئین گیاهی زیادی باشه. چون پروتئین یکی از روشای کنترل در انزاله. که می تونه بسیار موثر واقع شه. یکی از ترکیبات موثر که واسه درمان زود انزالی بسیار موثره و می تونه عالی اثر داشته باشه مصرف شیر بادام با دارچینه. این یکی از ترکیبات موثره که اگه ۲ یا ۳ ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف شه می تونه تاخیر خیلی خوبی در رابطه جنسی بسازه.

در وقتی که در حال درمان زود انزالی هستین شدیدا پیشنهاد می شه که از مصرف لبنیات دوری کنین چون لبنیات کاملأ سرد هستن و می تونه خیلی راحت باعث زود انزالی شن. به خاطر همین تلاش کنین از لبنیات به مدت کوتاهی دوری کنین و به جای اون از مغذهای مقوی مانند گردو – پسته – فندق – بادام استفاده کنین این مواد پر از ویتامین – پروتئین – کلسیم – هستش و حتی واسه درمان زود انزالی هم بسیار به درد بخوره.

هم اینکه : تمرین واسه رفع زود انزالی

واسه درمان زود انزالی بهتره که دارچین رو با مقداری عسل مخلوط کنین و روزی ۳ بار ازش استفاده کنین.

دارچین باعث رقیق شدن خون و افزایش خون رسانی بهتر به اندام تناسلی و در نتیجه درمان زود انزالی می شه. و اما در آخر حتمأ به شما پیشنهاد می کنیم که حتمأ از پودر دارچین روی غذاهای خود بپاشید و از مصرف سیگار به دور باشین. و مطئنأ در کوتاه ترین زمان باعث درمان زود انزالی می شه.

بهتره که در طول این مدت از نوشیدنیای گرم و شیره خرما و یا شیره انگور زیاد استفاده کنین. حتمأ مصرف خرما هم به تنهایی می تونه تاثیر بسیار مفیدی واسه درمان زود انزالی داشته باشه.

.

منبع :

دسته‌ها: سلامتی

0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *