به کار گیری دَم کرده دارچین واسه رفع جوش یا دملای سرسفید

به کار گیری دَم کرده دارچین واسه رفع جوش یا دملای سرسفید

یه کارشناس طب سنتی گفت: دم کرده دارچین که ولرم شده باشه اگه روی جوش یا دملای سرسفید مالیده شه, به رفع این جوشا کمک می کنه البته قبلاً در جاهایی که پوست مقاومتری دارن, امتحان شه تا حساسیت نداشته باشه و پوست دچار التهاب و قرمزی نشه.

سید جواد علوی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا اعلام کرد: زردک تقویت کننده معده س و واسه رفع یبوست خوبه, مایع جنسی (منی) رو زیاد می کنه و نعوظ رو هم زیاد می کنه.

ایشون اضافه کرد: مخصوصاً اگه زردک به صورت مربا یا حلوا آماده مصرف شه, خام خوردن زردک، دیر هضم بوده و نفاخه و اگه به صورت مربا مصرف شه آسیب نفخ اون از بین میره.

این کارشناس طب سنتی گفت: سرشیر کمی نفاخه و رطوبت تقریباً زیادی داره، مصرف اون همراه عسل یا مربا و کلاً مواد غذایی شیرین باعث اصلاح تری و نفخ اون می شه.

مالیدن دم کرده دارچین به پوست به رفع جوشای چرکی کمک می کنه

علوی گفت: دم کرده دارچین که ولرم شده باشه اگه روی جوش یا دملای سرسفید مالیده شه, به رفع این جوشا کمک می کنه البته قبلاً در جاهایی که پوست مقاومتری دارن, حتماً امتحان شه تا حساسیت نداشته باشه و پوست دچار التهاب و قرمزی نشه.

رفع چربیای شکمی با به کار گیری روغن دارچین

ایشون گفت: افراد چاق روغن یا محلول دم کرده دارچین رو در ناحیه ای که دارای چربی اضافه هست بمالند و روی اونو سلفون بکشن و بعد محکم با پارچه یا شال بسته و ورزش یا ماساژ تند بکنن, افراد چاق می تونن از حموم به صورت طبی استفاده کنن, حمامای گرم و خشک باعث تحلیل مواد و دفع اونا می شه.

انگور؛ چاق کننده و مقوی

این کارشناس طب سنتی اعلام کرد: انگور چون غذاس، چاق کننده و مقویه پس افراد چاق نباید انگور شیرین زیاد مصرف کنن, مگه به جای وعده غذایی و اونم از نوع ملس استفاده کنن.تسنیم

.

منبع : pezeshk.us

دسته‌ها: سلامتی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *