هیچ پنهانی نیست که تغییر یک واقعیت زندگی است ، بنابراین جای تعجب ندارد که حتی چیزی به اندازه سنتی که آموزش همیشه در حال تحول است.

همانطور که دانش آموزان و مربیان اطلاعات بیشتری کسب می کنند ، به منابع و فن آوری های جدید دسترسی پیدا می کنند و به طور فزاینده ای از جهان جهانی آگاه می شوند ، آنها همچنین انتظارات خود را نسبت به آنچه آموزش می تواند و باید ارائه دهد تغییر داده و این منجر به روندهای جدید می شود.

دانش آموز

به عنوان مربیان ، درک این که چگونه این عوامل شیوه ورود موسسات به یادگیری بالاتر تغییر می کند ، حائز اهمیت است ، و این شامل یافتن راههای جدید برای مشارکت چشم اندازها ، حمایت از دانش آموزان فعلی و حفظ استعداد برتر علمی است.

۱ ٫ تأکید بر دنیای واقعی و آموزش مداوم

کالج ها و دانشگاه ها به دلیل اینکه مؤسسات یادگیری دانشگاهی هستند از شهرت دیرینه ای برخوردار هستند ، اما با افزایش تقاضا برای گزینه های تحصیلی بیشتر ، آنها دوره ها ، مدرکها و برنامه هایی را ارائه می دهند که تجربه عملی و واقعی را در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

دانشجو

بخشی از این تقاضا به دلیل افزایش رقابت پذیری نیروی کار بوجود می آید و دانشجویان بالغ به دنبال مهارت هایی هستند که می توانند در محل کار مورد استفاده قرار گیرند یا موارد جدیدی را بیاموزند که در مسیرهای مختلف شغلی قابل استفاده باشد.

به نوبه خود ، این تقاضا برای آموزش در دنیای واقعی ترجمه به دانشکده هایی است که گزینه های یادگیری انعطاف پذیر را در خود جای می دهند که دانشجویان کارگر را در خود جای می دهد ، دوره های دیپلم که بر روی آموزش های تخصصی تمرکز دارند و گواهینامه های غیر سنتی که نشان می دهد دانشجویان واجد شرایط برای کار در انواع کار هستند.

به عنوان مثال ، به شیوه ارائه مجوزهای معتبر جایگزین که نشان می دهد دانش آموزان مهارت های لازم برای تحقق اهداف خاص ، مانند ایجاد و مدیریت یک کمپین موفق بازاریابی فیس بوک را دارند ، فکر کنید. بسیاری از دانشکده ها به طور مشابه این نوع گواهینامه های جایگزین را ارائه می دهند.

علاوه بر این ، این تقاضا همچنین منجر به پذیرش پیشنهادهای تخصصی فناوری از جمله مواردی همچون واقعیت مجازی در کلاس شده است زیرا این امر به دانشجویان این امکان را می دهد تا در شبیه سازی های آزمایشگاهی مجهز به غوطه ور شوند ، که این امر به ویژه در علم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات بسیار مهم است. یا زمینه های STEM

۲ ٫ فناوری و اینترنت حیاتی هستند

روشی کلیدی که فناوری باعث ایجاد موج در آموزش می شود از طریق یادگیری موبایل است و تقریباً ۵۰٪ سازمان های آموزشی استفاده از دستگاه های تلفن همراه (مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها) را برای بهبود تجربه درون کلاس و افزایش همکاری بین دانش آموزان و مربیان اتخاذ کرده اند. خارج از کلاس

موبایل

نه تنها این ، بلکه از این تکنیک ها می توان برای تهیه فیدهای صوتی و تصویری و یا ضبط سخنرانی از دانشجویان استفاده کرد ، این امر باعث می شود مواردی مانند یادگیری از راه دور در دسترس و قابل دستیابی تر باشد و به دانشجویان از راه دور اجازه می دهد تا در زمان واقعی در کلاس ها شرکت کرده و شرکت کنند.

۳ ٫ دانش آموزان انتظار دارند یادگیری سرگرم کننده و جذاب باشد

به همین ترتیب ، فناوری روزمره نیز در حال تغییر انتظارات دانش آموزان در کلاس است ، و این بدان معناست که بیشتر مربیان برای جذب دانش آموزان و ایجاد مواردی مانند ویدئو و گیمینگ (تبدیل دوره ها به یک بازی که می تواند شامل عناصری مانند بازی ، امتیاز و سطح) باشد ، روی آورده اند. فرایند یادگیری هیجان انگیز تر است.

از این گذشته ، چه دانشجویی می خواهد به مدت سه ساعت در یک سالن سخنرانی بنشیند و به استاد صحبت کند وقتی یک موسسه دیگر مواردی مانند تجربیات یادگیری تعاملی ، کمکهای صوتی و تصویری و راهکارهای آموزشی مبتنی بر سرگرم کننده را برای آموزش همان مطالب ارائه می دهد؟

یکی از اصلی ترین راههای تغییر فناوری ویدیو برای بهتر کردن مدارس ، از طریق کلاسهای درسی است که دانش آموزان مسئولیت مصرف مواد درسی را به وقت خود دارند و سپس می توانند از زمان کلاس با مربی برای تمرکز روی تکالیف ، دوره های درسی و بحث های هدایت شونده استفاده کنند.

دریابید که افزودن گواهینامه های دیجیتالی ما به سبد خریدتان آسان است.

دیجیتال

۴ Studies مطالعات از راه دور و دوره های آنلاین

ادغام فن آوری در کلاس نیز باعث شده است که دانش آموزان از طریق آموزش از راه دور و دوره های آنلاین بتوانند آموزش را بدست آورند و با پیشرفت فناوری ، تعداد دانش آموزانی که این گزینه ها را دنبال می کنند ، رو به رشد است و دانشکده ها از طریق این رسانه مدرک حرفه ای بیشتری را ارائه می دهند. .

در حقیقت ، تقریباً ۳۰٪ از کل دانشجویان در مقاطع تحصیلات عالی حداقل این روزها در یک دوره مسافت شرکت می کنند و پیش بینی می شود این تعداد همچنان در حال رشد باشد.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث افزایش محبوبیت یادگیری آنلاین و از راه دور می شوند ، از جمله اینکه معمولاً انعطاف پذیرتر از الگوی درون کلاس است ، دانش آموزان می توانند دوره هایی را در مدارس خارج از کشور بگذرانند.از این رو در غیر این صورت دسترسی نخواهند داشت و این دوره ها اغلب از برنامه های درجه سنتی ارزان قیمت هستند.

قیمت

دانش آموزانی که مشغول به کار هستند یا درگیر بسیاری از فعالیت ها هستند ، همچنین آموزش راه دور را به عنوان گزینه ای مناسب انتخاب می کنند. با افزایش علاقه به این برنامه ها ، مؤسسات آموزشی برای حفظ رقابت می توانند منابع بیشتری را در آنها سرمایه گذاری کنند. چند روش انجام این کار از طریق این موارد است:

     

  • یافتن معلمان درجه یک که می توانند در یک محیط تدریس غیر سنتی عملکرد خوبی داشته باشند
  •  

  • سرمایه گذاری در فن آوری هایی که باعث بهبود تجربه دانشجویی می شود
  •  

  • داشتن طیف گسترده تری از دوره ها از طریق مطالعات از راه دور و مطالعات آنلاین موجود است

۵ ٫ شخصی سازی برای پذیرایی از افراد ، نه گروه ها

تلنگر کلاس درس راهی است که مؤسسات آموزشی به این تقاضا پاسخ می دهند ، اما روش های دیگر شامل سبک های یادگیری تطبیقی ​​و نرم افزار است که به مربیان این امکان را می دهد و تشویق می کند که ابزارهای جدیدی را در استراتژی های تدریس خود بگنجانند (از جمله فناوری مانند فیلم) ، ایجاد مطالب دوره ای سفارشی ، تولید برنامه های درسی اختصاصی و ایجاد سبک های جدید تدریس.

راه دیگر که مربیان در حال پاسخگویی هستند افزایش بازخورد است و به جای اینکه منتظر بمانند تا پایان یک ترم یا سال برای ارائه مشاوره حیاتی به دانش آموزان بپردازند ، مدرسان اکنون در حال ادغام فرایندهایی هستند که امکان ارزیابی مکرر از پیشرفت دانش آموزان را فراهم می کند ، این کمک به دانش آموزان برای توسعه است. مهارت ها و دانش سریعتر و با سهولت بیشتر از سیستم قدیمی است.

۶ ٫ به دنبال تحصیل در خارج از کشور برای یادگیری هستید

حتی بیشتر دانش آموزان برای دستیابی به آموزش از طریق مطالعات آنلاین و از راه دور به اینترنت و فناوری روی می آورند ، تعداد فزاینده ای نیز به جای اقامت در زادگاه ، ایالت یا حتی کشور خود ، گزینه های تحصیل در خارج از کشور را بررسی می کنند.

در سال ۲۰۱۷ ، بیش از دو برابر دانشجویان در مقایسه با ۲۰۰۰ (۵ میلیون در مقایسه با ۲٫۱ میلیون) در خارج از کشور تصمیم به تحصیل داشتند.

انتظار می رود که این تعداد در سال های آینده رشد کند ، به خصوص که تعداد بیشتری از کشورها دوره های بیشتری را به زبان انگلیسی برای جذب دانشجویان بین المللی ارائه می دهند.

۷ ٫ دانشجویان در حال تحقیق در کشورهای جدید برای آموزش عالی هستند

با این حال ، در حالی که تعداد دانش آموزانی که گزینه های تحصیل در خارج از کشور را دنبال می کنند ، رو به رشد است ، دانش آموزان لزوماً به کشورهای سنتی وابسته به این نوع از تحصیلات باز نمی گردند.

در حالیکه هر دو ایالات متحده و ایالات متحده شاهد افزایش جمعیت دانشجویان خارجی خود هستند ، تعداد بیشتری از دانشجویان در کشورهایی مانند:

دلایل مختلفی وجود دارد که دانشجویان در حال کاوش در کشورهای جدید برای تحصیل در خارج از کشور هستند ، از جمله افزایش محدودیت ویزا و ممنوعیت مهاجرت در مقاصد سنتی ، ارائه پیشنهادات آموزشی در کشورهای جدید و محدودیت ویزای کار در خارج از ایالات متحده و انگلیس.

۸ Op فرصت های شغلی به طور فزاینده ای اهمیت می یابد

شهریه ارزان نیست و به نظر می رسد که هر لحظه گران می شود. به گفته این ، آموزش عالی برای موفقیت در دنیای امروز بسیار مهم است ، به همین دلیل هنوز تعداد زیادی از دانشجویان در آنجا دنبال گزینه هایی برای یادگیری پیشرفته هستند.

متأسفانه ، در مورد فرصتهای شغلی پس از فارغ التحصیلی ، همه مدارک ، مؤسسات آموزشی و کشورها به طور برابر ایجاد نمی شوند و تعداد فزاینده ای از دانشجویان بر اساس چشم انداز شغلی بلند مدت انتخاب های دانشگاهی می کنند.

به عنوان مثال ، ثروت فرصت های شغلی یکی از اصلی ترین دلایلی است که دانش آموزان زیادی امروز کانادا را برای تحصیل در خارج از کشور انتخاب می کنند. با این حال ، آنها همچنین به موسساتی که خدمات شغلی ستاره ای ، مکان های شغلی و سایر برنامه هایی را ارائه می دهند که به ارزش طولانی مدت به آموزش اضافه می کنند ، نگاه می کنند.

آموزش و پرورش باید مانند هر صنعت دیگری با تغییرات پارادایم مقابله کند ، و ثابت ماندن از روندها روشی است که مؤسسات می توانند در دنیای رقابتی روزافزون امروزه به آن مرتبط باشند.

این که آیا این فناوری پذیرای فناوریهای جدید ، جذابتر کردن یادگیری ، ارائه گزینه های یادگیری انعطاف پذیر تر است یا تلاش برای جذابیت بیشتر بین المللیدانش آموزان ، روش های زیادی وجود دارد که امروزه مربیان می توانند استعداد دانشگاهی را جذب و حفظ کنند.

مهمترین چیز ، ماندن در بالای این روندها و تغییر انتظارات دانش آموزان است ، به خصوص که دانشجویان بیشتر و بیشتری به دنبال موسساتی هستند که فناوری ، دوره ها و انعطاف پذیری مورد نیاز دنیای مدرن را ارائه می دهند.

کلوداگ اوبراین

متخصص ارشد محتوا